Zespół

Justyna Niciarz lekarz stomatolog

Stomatolog ortodonta, członek Polskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego. Już w trakcie studiów poczuła „chemię” do Ortodoncji. Z wzajemnością. Zdobywała wiedzę na licznych szkoleniach, konferencjach i w klinikach ortodontycznych. Współpraca ze specjalistami innych dziedzin medycyny oraz zdobyta wiedza pozwalają pani Justynie pomagać każdemu, bez względu na charakter wady. Za namową pacjentów zachwyconych efektami leczenia ortodontycznego mającymi także oczekiwania co do zniwelowania efektów starzenia się twarzy, zaczęła szkolić się w zakresie medycyny estetycznej, której metody leczenia często są dopełnieniem ortodoncji. Uśmiech pacjenta upewnia ją tylko, że jej praca i serce włożone w proces leczenia są wartością bezcenną.

 

Aleksandra Augustyniak lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Delikatność i cierpliwość to główne cechy dr Oli o czym przekonują się na co dzień zarówno dorośli jak i nasi mali pacjenci. Nieodłącznym elementem każdej wizyty jest miła i spokojna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego przypadku, co sprawia, że do pani Doktor przekonują się nawet najbardziej lękliwi pacjenci.

 

Natalia Jonko lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne na Akadamii Medycznej we Wrocławiu ukończyła z wyróżnieniem. W stomatologii najszerzej rozwija się w kierunku ortodoncji i stomatologii estetycznej. Liczne kursy i szkolenia skutecznie powiększają zakres umiejętności i wiedzy z tej dziedziny. W zawodzie bardzo sumienna i dokładna, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

 

Jakub Bękarciak lekarz stomatolog

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończył na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Praktykę kliniczną rozpoczął we Wrocławiu, by dość szybko rozszerzyć ją na inne miasta Dolnego Śląska.
Zawodowo ukierunkowany na zabiegi z zakresu chirurgii i protetyki stomatologicznej. Wykonuje zabiegi stomatologii estetycznej, jak i stomatologii zachowawczej i periodontologii.
Uczestnik kursów i szkoleń m. in. Z zakresu mikrochirurgii stomatologicznej i nowoczesnych rozwiązań protetycznych.
W wolnych chwilach entuzjasta muzyki gitarowej, muzyk, zainteresowany także filozofią , dobrą kuchnią, kulturami świata i historią geopolityczną.

 

Kazimierz Łyś lekarz stomatolog

Chirurg implantolog, stomatolog z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Rozwój z tej dziedziny umożliwił zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu chirurgii stomatologicznej w szerokim wymiarze, zarówno jamy ustnej, chirurgii implantologicznej, przedprotetycznej, przedortodontycznej. Ceniony przez pacjentów specjalista. Doświadczony i konkretny, ze świetnym kontaktem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Nawet najbardziej skomplikowane zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej mu nie straszne. Prywatnie tata czterech dziewczynek, tak więc cierpliwość i wyrozumiałość to cechu mu nie obce.

 

Agnieszka Kwiatkowska mgr. dietetyki

Dyplomowany dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Posiada kompetencje z zakresu dietetyki klinicznej, dzięki czemu może pracować również z osobami zmagającymi się z różnymi chorobami. Cały czas pogłębia swoją wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, czytając najnowsze artykuły naukowe i książki. Bierze udział w specjalistycznych konferencjach i szkoleniach dietetycznych.  Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i dostosowuje zalecenia do jego potrzeb i upodobań.

 

Maria Cąber – Rodziewicz mgr. nauk psychologicznych

Psycholog, coach, praktyk i mistrz NLP, należy do National Federation of Neurolingustic Programming. Od kilku lat związana z zespołem psychologów, coachów i trenerów skupiających swoją działalność na pracy z wykorzystaniem szeroko rozumianego potencjału ludzkiego. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym. Jest autorką programów skupiających różne metody pracy rozwojowej na konkretnym celu. W swojej praktyce łączy m.in. metody psychologii procesu, neurolingwistyki oraz hipnoterapii.

 

Monika Sidor mgr. neurologopedii

Polonistka, logopedka, trenerka emisji głosu, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną. W swojej pracy stosuje elementy wielu metod m.in.: metody „Dobrego Startu” Marty Bogdanowicz, metody „Ruchu Rozwijającego” Weroniki Sherborne, metody Czytania Sylabicznego prof. Jagody Cieszyńskiej oraz logorytmikę. Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń m.in. w ramach projektu „Wykwalifikowane kadry medyczne Dolnego Śląska”.

Ukończyła neurologopedię kliniczną z wczesną interwencją logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W gabinecie stwarza niezwykłą atmosferę, dzięki czemu dzieci szybko akceptują nową dla nich sytuację terapeutyczną, czują się bezpiecznie, dobrze się bawią i na efekty nie trzeba długo czekać…

Prywatnie mama dwóch uroczych, niezwykle absorbujących dziewczynek: Inki i Soni.

 

Małgorzata Mazurowska mgr. fizjoterapii

Magister fizjoterapii wyspecjalizowany w rehabilitacji dzieci, m.in. z zakresu korygowania wad postawy. Prócz rehabilitacji pediatrycznej interesuje się pracą z pacjentami bólowymi. Jest na bieżąco z wszystkimi nowościami w dziedzinie rehabilitacji i systematycznie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu osteopatii, rolfingu i terapii manualnej.  Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie!

 

Ewa Sowicz refleksolog, mgr. ekonomii

Pasję do refleksoterapii zaszczepiła w niej jedna z lepszych masażystek w Świdnicy. Państwowe szkolenie w tego zakresu wykupiła sobie w ramach prezentu urodzinowego. Po wielu godzinach nauki oraz Państowym Egzaminie z zakresu Refleksoterapii osiągnęła wyznaczony sobie cel. Od tej pory stale poszerza swoją wiedzę na specjalistycznych kursach. Zaciekle poszukuje wszystkich możliwych interpretacji map punktów spustowych na stopach. Pomagają jej w tyy zarówno p[ublikacje krajowe, jak i zagraniczne. Na pomoc swoim pacjentom poświęca wiele godzin, by uzyskać pełną poprawę ich stanu zdrowia.

 

Lucyna Zapotoczny technik dentystyczny, higienistka stomatologiczna

Technik dentystyczny, higienistka. Zły nastrój nie jest jej znany. Jak sama się określa „zawsze w biegu”, jednak kiedy zadanie wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji służy swoją osobą. Uosobienie profesjonalizmu i dokładności. Dzięki niej mamy wszystko na półkach poukładane od linijki. Prywatnie mama małej rozrabiaki, Ewelinki, żona męża swego.

 

Agata Śloser asystentka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna, dobry duch zespołu i oaza spokoju. Nawet najbardziej przerażeni pacjenci znajdą w niej sprzymierzeńca. Uwielbia Małych Pacjentów, a oni uwielbiają ją. Pracowitość to drugie imię Agaty. Prywatnie zagorzała fanka sportu, szczególnie sportów walki, które sama z sukcesami uprawia. Malkontenci, miejcie się na baczność 😉

 

Ewa Grudzińska rejestratorka medyczna, higienistka stomatologiczna

Odpowiada za kontakt z Pacjentem zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Zawsze uśmiechnięta i skłonna do pomocy. Chętnie wyjaśni Państwu nClinicową biurokrację niezbędną przy założeniu karty pacjenta. Kojący głos Pani Ewy potrafi uspokoić każdego zestresowanego pacjenta.