O nas

Zadowolenie pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu

O nClinic

Naszym priorytetem jest leczenie Państwa w przyjaznych i komfortowych warunkach.

W nClinic chcemy i wiemy, że możemy inaczej. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra? To coś, co ma każdy, to standard – a przynajmniej powinien nim być. Dlatego w naszym centrum medycznym staramy się każdego dnia udowadniać, że można ( i trzeba) dać z siebie więcej. I wiemy, że nasi Pacjenci czują tę różnicę. Szukasz sprawdzonej kliniki dentystycznej w swoich okolicach – Świdnicy, Dzierżoniowie? Wybierz nClinic. Obiecujemy, że się nie zawiedziesz!

O nas | nClinic

Zakładając nClinic miałam jeden cel: odmianę. Wystarczająco długo pracowałam w innych klinikach dentystycznych, żeby wiedzieć, że to zdecydowanie nie jest to, czego chcę – ani dla siebie, ani dla pacjentów. Chciałam poznać moich pacjentów, chciałam, aby dzieci przychodziły do nas z przyjemnością, chciałam, żeby było bez bólu i komfortowo, w ciepłej atmosferze. Dzięki rewelacyjnemu zespołowi, który udało mi się zebrać w jednym miejscu i który ma podobne doświadczenia i motywacje, nClinic jest miejscem, o jakim marzyłam”.

Justyna Niciarz, założycielka nClinic

Wykwalifikowana
kadra

Sprawdzone
metody

Doświadczenie

Wiedza
specjalistyczna

Wsparcie
pozabiegowe

Nowoczesny
sprzęt

Już dziś umów się na wizytę
I poznaj lekarza Twojej rodziny!

Nasze priorytety

Leczenie bez bólu

Komfort podczas zabiegu to dla nas podstawa, fundament – po prostu nie da się inaczej. Nowoczesna medycyna nie powinna pozwalać na inny scenariusz. Wiemy, jak wielu naszych pacjentów nie lubi dentystów, jak źle im się kojarzą wizyty. Wystarczy przyjść do nas, żeby zobaczyć, że można inaczej.

Wsparcie od pierwszego ząbka

W nClinic stawiamy na najmłodszych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, podczas badań oglądamy ulubione bajki, a nasi dentyści to osoby, które mają wspaniałe podejście do dzieci. Wiemy, jak przekonać maluchy do mycia zębów, opowiadamy o robaku-próchniaku, polecamy książeczki dla najmłodszych i doradzamy zatroskanym rodzicom. No i każdy maluch dostaje prezent za odwagę!

Sympatyczna atmosfera

Jesteśmy dla Pacjentów i zmieniamy się dla nich. Przyjemna atmosfera podczas wizyt, przypominanie o spotkaniach i profilaktyce, odpowiednie podejście do dzieci – to wszystko sprawia, że z naszych usług korzystają całe rodziny. Dołącz do nich i przekonaj się, o czym mówimy. Na własnej skórze.

Umów wizytę

Jesteś zainteresowany?

Przejdź do strony naszego formularza i umów się na wizytę!

Skontaktuj się

Nikol Kubas

Rejestracja / Umawianie wizyt

Katarzyna Popkowska

Rejestracja / Umawianie wizyt

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności oraz plików cookies.

Rozumiem