O nas

 

Centrum Medyczne nClinic  jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie na fachową pomoc i profesjonalne podejście specjalistów do pacjenta. Oferujemy świadczenia zdrowotne z zakresu szeroko pojętej stomatologii, ortodoncji, fizjoterapii, psychologii, dietetyki oraz medycyny estetycznej. Wierzymy, że kluczem do odpowiedniej diagnozy jest podejście holistyczne, a sukces terapeutyczny można osiągnąć tylko dzięki trafnej diagnozie, a właśnie taką zapewni Państwu nasz zespół. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko fachowy, doświadczony, idący za nowymi trendami zespół, ale także możliwość skorzystania z wielu, uzupełniających się usług w jednym miejscu. Tym samym „podejście holistyczne” do problemu staje się nie tylko pustym hasłem, a rzeczywistością, której jesteśmy bardzo oddani.

Nie ukrywamy, że los najmłodszych jest nam szczególnie bliski, dlatego kładziemy duży nacisk na innowacyjne podejście do opieki nad dziećmi – równoczesną opiekę specjalistów mających nie tylko duże doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim lubiących taką pracę.

Kompleksowość usług pozwala na zapewnienie wysokiej jakości świadczeń, kontroli prawidłowego rozwoju dzieci i utrzymania ich zdrowia na wysokim poziomie. Dbamy o dobrą atmosferę tak, żeby wizyty w nClinic kojarzyły się Najmłodszym z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W końcu nauczenie dziecka, iż dbanie o higienę jamy ustnej może być przyjemnością zaprocentuje w przyszłości pięknym i zdrowym uśmiechem!

 

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom, dlatego stosujemy najnowsze technologie dostępne na rynku, a nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje. Naszym priorytetem jest leczenie Państwa w przyjaznych i komfortowych warunkach.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół ekspertów:

 

– Ortodontę ( ortodoncja dzieci i dorosłych)

– Stomatologa (stomatologia ogólna i dziecięca)

– Chirurga stomatologicznego

– Logopedę

– Lekarza medycyny estetycznej (wypełnienia, mezoterapia, lipoza)

– Fizjoterapeutę

– Psychologa

– Dietetyka

– Refleksologa

 

Oferujemy Państwu również rutynowe zabiegi higienizacyjne – skalingi, piaskowanie, a także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Ponad to dysponujemy nowoczesną pracownią radiologiczną i protetyczną, co stanowi udogodnienie dla naszych pacjentów i pozwala na przeprowadzenie pełnego procesu diagnostycznego na miejscu.