Medycyna Estetyczna Ząbkowiece Śląskie

Łatwo zauważyć, że w ciągu ostatnich lat bardzo popularna stała się medycyna estetyczna. Ząbkowice Śląskie posiada nowoczesną klinikę, która oferuje szeroki wybór zabiegów z tej gałęzi medycyny. W naszym zespole usługi świadczą wyłącznie doświadczeni specjaliści.

Jakie możliwości daje medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna oferuje zabiegi mające na celu przywrócenie młodego, świeżego wyglądu. Obejmuje to profilaktykę starzenia się skóry lub działania rekonstrukcyjne. Poza tym zajmuje się również usuwaniem defektów estetycznych oraz poprawianiem wyglądu. Zabiegi są bezinwazyjne i w pełni bezpieczne.

Jakie są najpopularniejsze procedury, które możemy wykonać w gabinetach medycyny estetycznej? Należy do nich zaliczyć z pewnością wypełniane zmarszczek botoksem, lifting ciała i twarzy, usuwanie blizn laserem, powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym oraz wprowadzanie pod skórę odżywczych substancji, czyli mezoterapię. Te dwa ostatnie zabiegi można wykonać w naszym Centrum Medycznym nClinic.

Gabinet medycyny estetycznej to idealne miejsce, gdy chcemy w naturalny sposób podkreślić walory urody oraz skorygować jej niedociągnięcia. W nClinic zabiegi zawsze przeprowadza wykwalifikowany lekarz, co daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa. Specjalista udzieli też profesjonalnej porady oraz dokładnie opisze zabieg, jego przebieg oraz skutki.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *