Korekcja zmarszczek mimicznych

Nadmierna ekspresja utrwala na Twojej twarzy liczne zmarszczki mimiczne. Botoks to bezpieczne rozwiązanie! W jego stosowaniu nasi Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie. Pamiętaj ! Pogodna i zrelaksowana twarz to najlepsza wizytówka!

Odzyskaj świeży, wypoczęty wygląd twarzy

Podkreśl swoje piękno

Każdego dnia doświadczasz różnych emocji. Poddajesz się im nie podejrzewając, że czas niewidzialnym dłutem wykuwa na Twej twarzy każdą z nich w postaci zmarszczek. Spoglądając w lustro dostrzegasz, że stają się coraz bardziej widoczne. Możesz zniwelować skutki tego procesu i odzyskać świeży, wypoczęty wygląd twarzy.

Więcej o zabiegu

Wskazania

  • Zmarszczki na czole
  • Lwia zmarszczka, czyli bruzdy między brwiami
  • Kurze łapki, czyli zmarszczki w kącikach oczu

Efekty zabiegu z użyciem toksyny botulinowej

  • Relaksacja mięśni mimicznych
  • Wygładzenie zmarszczek

Zalety zabiegu z użyciem toksyny botulinowej

Niechirurgiczny
Bezpieczny
Precyzyjny
Naturalny efekt

 

Bezpieczna korekcja zmarszczek toksyną botulinową

Botox działa na przyczynę powstawania zmarszczek mimicznych, którą jest nieustanne kurczenie się mięśni twarzy związane z mimiką. Zabieg polega na precyzyjnym podaniu botoxu w określone partie mięśni, co powoduje ich rozluźnienie i wygładzenie niechcianych zmarszczek. Nasi Specjaliści skutecznie zniwelują zmarszczki mimiczne: na czole, między brwiami i w kącikach oczu. Botox jest skuteczny zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, a leczenie możemy rozpocząć już w młodym wieku.

Uzyskaj subtelny, naturalny efekt zabiegu

Chcesz pozbyć się zmarszczek mimicznych, ale obawiasz się efektu ‘maski’?

Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Korekcja zmarszczek botoxem nie powoduje zmiany mimiki twarzy, a sam zabieg jest niezwykle precyzyjny i działa tylko na bezpośrednio ostrzykiwane mięśnie, które ulegają stopniowemu rozluźnieniu. W efekcie zmarszczki zostają łagodnie wygładzone, a Twoja twarz zachowuje naturalność.

Czego możesz spodziewać się po zabiegu?

W 15 minut osiągniesz satysfakcjonujący efekt!

Zabieg jest niemal nieinwazyjny i bezbolesny, trwa około 15 minut i zaraz po nim można wrócić do normalnej aktywności. Pierwsze rezultaty działania preparatu pojawiają się w okresie od 24 godzin do 3-7 dni od jego podania. Pełny efekt terapeutyczny widoczny jest po 10 dniach od zabiegu i utrzymuje się kilka miesięcy, przy czym okres ten może się różnić w zależności od indywidualnych predyspozycji.

Zadzwoń do nas
74 632 23 77
604 620 882

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Na 7 dni przed zabiegiem unikaj przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po konsultacji z lekarzem prowadzącym) oraz przynajmniej na 5 dni przed zabiegiem nie przyjmuj niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów z Gingko Biloba. W dniu zabiegu unikaj dużych zmian temperatury otoczenia (np. nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, itp.). Zrezygnuj też z intensywnego wysiłku fizycznego.

CO ROBIĆ PO ZABIEGU?

  • Przez 4 godziny po zabiegu staraj się nie schylać głowy. Nie masuj i nie pocieraj miejsc, w które został wstrzyknięty preparat. Pozwoli to zminimalizować ryzyko niepożądanego rozprzestrzeniania się botoksu.
  • Do 48 godzin po zabiegu unikaj intensywnego wysiłku fizycznego. Nie narażaj się na znaczne zmiany temperatury otoczenia (nawet do 1 tygodnia po zabiegu), zrezygnuj z sauny, łaźni parowej, solarium czy z komory zimna. Nie przebywaj długo w temperaturze poniżej 0°C, nie wystawiaj się również na intensywne działanie słońca.
  • Do ok. 1 tygodnia po zabiegu nie nagrzewaj i nie oziębiaj miejsc, w które podano preparat, gdyż może to spowodować jego dezaktywację lub osłabić działanie.
    Skutki uboczne, które mogą pojawić się w wyniku zastosowania botoksu, są znikome. W przypadku prawidłowego podania preparatu występują sporadyczne i zawsze są przejściowe.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy wystąpienia niepokojących objawów po podaniu botoksu, skontaktuj się z lekarzem. Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu, profesjonalnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące przeprowadzanych u nas zabiegów.

Skontaktuj się

Nikol Kubas

Rejestracja / Umawianie wizyt

Katarzyna Popkowska

Rejestracja / Umawianie wizyt

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności oraz plików cookies.

Rozumiem