Wybielanie zębów – Dzierżoniów

nClinic

Wybielanie zębów Dzierżoniów

Białe zęby są symbolem zdrowia i dodają urody. Mało kto może poszczycić się naturalnie pięknym, białym uśmiechem, stąd coraz większa popularność zabiegów wybielania zębów. W internecie można znaleźć wiele domowych sposobów na rozjaśnienie szkliwa, ale ich skuteczność i bezpieczeństwo są wątpliwe. Dlatego lepiej skorzystać z usług profesjonalisty od wybielania zębów z Centrum Medycznego nClinic. Dzięki niemu zyskają Państwo pewność, że efekt będzie olśniewający i nie trzeba go będzie przypłacać trwałym uszkodzeniem powierzchni zębów lub dziąseł.

Jasne szkliwo dzięki pomocy eksperta

Coraz więcej gabinetów oferuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, do których zalicza się wybielanie zębów. Dzierżoniów jest jednym z miejsc, w pobliżu których bez problemu można znaleźć profesjonalną klinikę, posiadającą wybielanie w zakresie swoich usług. Zabieg powinien być poprzedzony wywiadem na temat stanu jamy ustnej pacjenta. Aby wykonać wybielanie, zęby muszą być zdrowe, a wypełnienia dobrze wykonane. Nieszczelne plomby lub ubytki mogłyby skutkować uszkodzeniem miazgi wewnątrz zęba.

Oferowane metody wybielania

W gabinecie dentystycznym można wybielić zęby, wybierając spośród dwóch metod. Pierwsza z nich to wybielanie z użyciem lampy Beyond. Jest to szybka i skuteczna metoda, do której wystarczy jedna wizyta w gabinecie. Na zęby nakłada się specjalny żel, a następnie poddaje się je działaniu lampy wybielającej. Drugi sposób to wybielanie nakładkowe. Uzyskanie pożądanych rezultatów trwa tu nieco dłużej – do dwóch tygodni. W tym czasie pacjent samodzielnie w domu nakłada na zęby szyny, wypełnione preparatem wybielającym. Można je nosić przez kilka godzin dziennie lub stosować na noc.

Prawidłowo wykonane wybielanie zębów nie ma wpływu na ich kondycję. Może pojawić się nadwrażliwość na gorące i zimne potrawy, ale jest to stan przejściowy i można mu zapobiegać, stosując przez pewien czas odpowiednie preparaty.

Umów wiztę

Jesteś zainteresowany?

Przejdź do strony naszego formularza i umów się na wizytę!

Skontaktuj się

Roksana Zaorska

Rejestracja / Umawianie wizyt

Ewa Grudzińska

Rejestracja / Umawianie wizyt