Protetyka Dzierżoniów

Usługi protetyczne obejmują odtwarzanie ubytków zębowych, powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, a także naturalnych procesów zachodzących w organizmie czy chorób. Utrata nawet pojedynczego zęba może przyczynić się do pogorszenia funkcji przeżuwania oraz do powstawania zmian w wyglądzie twarzy, dlatego wymaga pilnej konsultacji.

Jak wygląda leczenie u protetyka? Dzierżoniów stawia na pomoc specjalistów

W przypadku utraty znacznej części uzębienia zazwyczaj stosuje się innowacyjne protezy zębowe lub stabilne mosty, które pozwalają w krótkim czasie odzyskać piękny uśmiech i pierwotne funkcje zgryzu. Rozwiązaniem wielu problemów stomatologicznych okazują się też bezpieczne i wytrzymałe implanty dentystyczne. Mają one postać wkrętów, na które mocuje się korony, wyglądem oraz budową przypominające naturalne zęby. Do usług protetycznych zaliczyć należy również zakładanie koronki lub licówki na częściowo zachowanym zębie. Właśnie tym zajmuje się protetyka. Dzierżoniów może się przekonać o jej skuteczności, korzystając z usług nClinic.

Pomoc protetyka w nClinic

Zabiegi przeprowadza się w profesjonalnym gabinecie dentystycznym przy wykorzystaniu nowoczesnych i jak najmniej inwazyjnych technologii. Podstawą kwalifikacji pacjenta do zabiegu jest badanie diagnostyczne, podczas którego lekarz protetyk zaproponuje pacjentowi najlepsze rozwiązania. Do produkcji poszczególnych substytutów wykorzystuje się wyłącznie wysokiej klasy surowce, dzięki czemu leczenie przynosi długotrwały efekt, znacznie poprawiając komfort pacjenta.

Rozumiemy, jak stresującym doświadczeniem może być wizyta w gabinecie protetyka. Dzierżoniów jest miejscem, w pobliżu którego można skorzystać z profesjonalnych usług w przyjaznej, komfortowej atmosferze, jaką oferuje nasza klinika. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *