Stomatologia

STOMATOLOG – TWÓJ PRZYJACIEL CZY WRÓG?

Wizyta u dentysty wywołuje u większości z nas nieprzyjemne odczucia. Na samą myśl o tym przypominamy sobie ten charakterystyczny zapach czy dźwięk wiertła i dostajemy gęsiej skórki. Jednak by nasze zęby i dziąsła pozostały w odpowiedniej kondycji niezbędne są systematyczne przeglądy stomatologiczne. Nawet gdy wydaje nam się, że nasze zęby są zdrowe, bo wyleczyliśmy je wszystkie i nie mamy żadnych problemów z jamą ustną – regularne wizyty kontrolne u stomatologa to konieczność. Samo szczotkowanie i stosowanie nitki dentystycznej nie wystarczy. To pomoże nam ustrzec się przed bólem zębów, który tak naprawdę jest zmorą nas wszystkich.

DENTYSTA – CZY WARTO SIĘ GO BAĆ?

Współczesna stomatologia daje nam coraz mniej powodów by bać się. Coraz nowsze sprzęty i środki znieczulające mogą odesłać w niepamięć mity oparte na wspomnieniach z wizyt stomatologicznych z czasów, gdy byliśmy dziećmi. W nClinic z pewnością nie poczujesz bólu – oferujemy ponad 10-letnie doświadczenie w dentystyce wsparte profesjonalną wiedzą pochodzącą m.in. z udziału w licznych kursach i szkoleniach.

Jeżeli pragniesz mieć mocne i zdrowe zęby, to dr Justyna Niciarz – lekarz dentysta i jej zespół istnieją po to, by spełniać Twoje marzenia o promiennym uśmiechu! W ofercie posiadają całe spektrum zabiegów z zakresu stomatologii i ortodoncji zarówno dzieci, jak i dorosłych.