Zespół

Agnieszka Kwiatkowska dietetyk

Dyplomowany dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Posiada kompetencje z zakresu dietetyki klinicznej, dzięki czemu może pracować również z osobami zmagającymi się z różnymi chorobami. Cały czas pogłębia swoją wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, czytając najnowsze artykuły naukowe i książki. Bierze udział w specjalistycznych konferencjach i szkoleniach dietetycznych.  Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i dostosowuje zalecenia do jego potrzeb i upodobań.

 

Maria Cąber – Rodziewicz

Psycholog, coach, praktyk i mistrz NLP, należy do National Federation of Neurolingustic Programming. Od kilku lat związana z zespołem psychologów, coachów i trenerów skupiających swoją działalność na pracy z wykorzystaniem szeroko rozumianego potencjału ludzkiego. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym. Jest autorką programów skupiających różne metody pracy rozwojowej na konkretnym celu. W swojej praktyce łączy m.in. metody psychologii procesu, neurolingwistyki oraz hipnoterapii.

 

Justyna Niciarz

Stomatolog ortodonta, członek Polskiego Stowarzyszenia Ortodontycznego. Już w trakcie studiów poczuła „chemię” do Ortodoncji. Z wzajemnością. Zdobywała wiedzę na licznych szkoleniach, konferencjach i w klinikach ortodontycznych. Współpraca ze specjalistami innych dziedzin medycyny oraz zdobyta wiedza pozwalają pani Justynie pomagać każdemu, bez względu na charakter wady. Za namową pacjentów zachwyconych efektami leczenia ortodontycznego mającymi także oczekiwania co do zniwelowania efektów starzenia się twarzy, zaczęła szkolić się w zakresie medycyny estetycznej, której metody leczenia często są dopełnieniem ortodoncji. Uśmiech pacjenta upewnia ją tylko, że jej praca i serce włożone w proces leczenia są wartością bezcenną.

 

Kazimierz Łyś

Chirurg implantolog, stomatolog z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Rozwój z tej dziedziny umożliwił zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu chirurgii stomatologicznej w szerokim wymiarze, zarówno jamy ustnej, chirurgii implantologicznej, przedprotetycznej, przedortodontycznej. Ceniony przez pacjentów specjalista. Doświadczony i konkretny, ze świetnym kontaktem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Nawet najbardziej skomplikowane zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej mu nie straszne. Prywatnie tata czterech dziewczynek, tak więc cierpliwość i wyrozumiałość to cechu mu nie obce.

 

Malina Ostas

Lekarz stomatolog specjalizujący się w Pedodoncji (stomatologia dziecięca).  Praca z dziećmi to ulubiona część stomatologii pani Maliny. Zawsze uśmiechnięta, opanowana, pełna wyrozumiałości i ciepła. Wie, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest zaufanie – dba o to, aby Mali Pacjenci czuli się zarówno bezpiecznie, jak i zaciekawili się nowym otoczeniem, które pozwala Im odkrywać. Zwolenniczka aktywnego promowania profilaktyki próchnicy wczesnodziecięcej i wizyt adaptacyjnych. Po godzinach zaczytana w powieściach historycznych, od których odrywa się tylko po to, aby doglądać roślinki wyhodowane w domowym zaciszu.

 

Joanna Kobylińska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunek: Logopedia Ogólna i Kliniczna. W trakcie studiów uczestniczyła w terapii dzieci z różnymi zaburzeniami we Wrocławskim Centrum Psychostymulacji. Już wtedy wiedziała, że logopedia pochłonie ją bez reszty. Nieustannie – z racji zainteresowań i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych bierze czynny udział w szkoleniach i kursach, gdzie zdobywa cenną wiedzę i doświadczenie. Nieznikający uśmiech zjednuje jej Małych Pacjentów  i tworzy więź niezbędną do zbudowania relacji opartej na zaufaniu i otwarciu. Prywatnie interesuje się chóralistyką i muzyką, od jakiegoś czasu grywa też w squasha.

 

Hanna Rychlik

Magister fizjoterapii wyspecjalizowany w rehabilitacji dzieci, m.in. z zakresu korygowania wad postawy. Prócz rehabilitacji pediatrycznej interesuje się pracą z pacjentami bólowymi. Jest na bieżąco z wszystkimi nowościami w dziedzinie rehabilitacji i systematycznie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu osteopatii, rolfingu i terapii manualnej. Od kilku lat swojej pracy wykorzystuje pracę z powięzią. Widząc wysoką efektywność metod ukierunkowanych na powięź, ma ogromna motywację do zgłębiania tego tematu i wzbogacania swojego warsztatu pracy w tym zakresie. Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie!

 

Natalia Jonko

Studia stomatologiczne na Akadamii Medycznej we Wrocławiu ukończyła z wyróżnieniem. W stomatologii najszerzej rozwija się w kierunku ortodoncji i stomatologii estetycznej. Liczne kursy i szkolenia skutecznie powiększają zakres umiejętności i wiedzy z tej dziedziny. W zawodzie bardzo sumienna i dokładna, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

 

Ewa Sowicz

Pasję do refleksoterapii zaszczepiła w niej jedna z lepszych masażystek w Świdnicy. Państwowe szkolenie w tego zakresu wykupiła sobie w ramach prezentu urodzinowego. Po wielu godzinach nauki oraz Państowym Egzaminie z zakresu Refleksoterapii osiągnęła wyznaczony sobie cel. Od tej pory stale poszerza swoją wiedzę na specjalistycznych kursach. Zaciekle poszukuje wszystkich możliwych interpretacji map punktów spustowych na stopach. Pomagają jej w tyy zarówno p[ublikacje krajowe, jak i zagraniczne. Na pomoc swoim pacjentom poświęca wiele godzin, by uzyskać pełną poprawę ich stanu zdrowia.

 

Lucyna Zapotoczny

Technik dentystyczny, higienistka. Zły nastrój nie jest jej znany. Jak sama się określa „zawsze w biegu”, jednak kiedy zadanie wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji służy swoją osobą. Uosobienie profesjonalizmu i dokładności. Dzięki niej mamy wszystko na półkach poukładane od linijki. Prywatnie mama małej rozrabiaki, Ewelinki, żona męża swego.

 

Agata Śloser

Higienistka stomatologiczna, dobry duch zespołu i oaza spokoju. Nawet najbardziej przerażeni pacjenci znajdą w niej sprzymierzeńca. Uwielbia Małych Pacjentów, a oni uwielbiają ją. Pracowitość to drugie imię Agaty. Prywatnie zagorzała fanka sportu, szczególnie sportów walki, które sama z sukcesami uprawia. Malkontenci, miejcie się na baczność 😉

 

Adrianna Golanowska

Technik dentystyczny, rejestratorka medyczna

Odpowiada za kontakt z Pacjentem zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Zawsze uśmiechnięta i skłonna do pomocy. Chętnie wyjaśni Państwu nClinicową biurokrację niezbędną przy założeniu karty pacjenta. Pasjonatka jeździectwa, w której może pochwalić się nie lada sukcesami na arenie międzynarodowej.

 

Ewa Grudzińska

Rejestratorka medyczna

Odpowiada za kontakt z Pacjentem zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Zawsze uśmiechnięta i skłonna do pomocy. Chętnie wyjaśni Państwu nClinicową biurokrację niezbędną przy założeniu karty pacjenta.