Aktualności

 

W nClinic dysponujemy własną pracownią RTG. Oferujemy Państwu możliwość zrobienia zdjęć?: stawów, dłoni, czaszki, punktowych zębów oraz cefalometrycznego i panoramicznego. W pakiecie taniej! Zdjęcie cefalometryczne + panoramiczne tylko 80 zł!!

 

 

 

 

 

PROMOCJA!!

Powitaj nowy rok z pięknym uśmiechem!

 

 

Kochani, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół nClinic życzy WSZYSTKIM zdrowych, rodzinnych, spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku. Niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy, a święty Mikołaj okaże się wyjątkowo hojny!

 

 

Rozrastamy się!

 

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego Centrum Medycznego nClinic w samym sercu Świdnicy, przy Pl. Grunwaldzkim 3/02

Oferujemy świadczenia zdrowotne z zakresu szeroko pojętej stomatologii, ortodoncji, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz medycyny estetycznej. Wierzymy, że kluczem do odpowiedniej diagnozy jest podejście holistyczne, a sukces terapeutyczny można osiągnąć tylko dzięki trafnej diagnozie, a właśnie taką zapewni Państwu nasz zespół.

W najbliższym czasie możecie Państwo spodziewać się nowego wyglądu strony internetowej, dostosowanej pod naszą ofertę, oraz bloga, na którym będzie można znaleźć ciekawe informacje z zakresu tematyki zdrowotnej.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook’u  https://www.facebook.com/nClinic-Centrum-Medyczne-  na którym będziecie na bieżąco z życiem nClinic. Zachęcamy również do dzielenia się w komentarzach Waszymi uwagami i dobrym słowem.

Przypominamy o nowym nr telefonu : 74 632 23 77

Możecie także do nas napisać nclinic@nclinic.pl

Do zobaczenia w nClinic!